Shock absorber Ohlins S46HR1C1 Honda CRF 300 Rally (2021-2024)
  • Code: HO213
Rider weight
Usability of the bike
Year of your bike
Models compatibility
Öhlins S46HR1C1 shock absorber
46 mm mono body
16 mm stem
Nitrogen pressurised with reservoir with separate tube
Wheelbase 413.5 mm